
ultrasons wonn vibre ekran Van
À wonn vibre ekran vannen grenn nan laye se ajou vibre aswa machin ki baze sou jeneral rotary vibre ekran. Li konbine de fòs à dèlko ak Vibwasyon motè ki pi wo efikasite pou byen may poud pi wo pase 100mesh oubyen poud yo ak Absòbsyon anwo nan syèl la, fasil agglomération, anwo nan syèl la statique, anwo nan syèl la ak presizyon degre, ti pwa etc.ultrasonic wonn vibre ekran vannen grenn nan laye se ajou a. vibre machin Van ki baze sou ekran vibre rotary jeneral. Li konbine de fòs à dèlko ak Vibwasyon motè ki pi wo efikasite pou byen may poud pi wo pase 100mesh ou poud yo ak Absòbsyon anwo nan syèl la, fasil agglomération, anwo nan syèl la statique, anwo nan syèl la ak presizyon degre, ti pwa elatriye.
- Pwodwi Entwodiksyon
Te fonde an 1998, ki kouvri yon zòn 15000 mèt kare, Suntech machin (Xinxiang) co, Ltd sitiye nan vil Xinxiang, pwovens Henan, ki se baz pwodiksyon ekipman ki gen rapò ak Vibration, nou espesyalize nan bay solisyon sou granules poud. pwosesis ki gen ladan tamize, transmèt ak melanje, yo te nan jaden sa a pou plis pase 20 ane. Nou gen machin koupe lazè, machin koube CNC, machin soude plas, machin polisaj, laprès fiks ban, lè plasma koupe machin, kout pyen CNC platfòm, CNC idwolik guillotine taye, kat kolòn pou laprès idwolik, inivèsèl leve tab fraisage machin, radial perçage machin. , idwolik ekspozisyon dijital fèy koube machin, kouti dwat soude machin ak pwodwi nou an gen Vibration ekran, vis transporteur, transporteur senti, transporteur vakyòm, estasyon jete sak.
Poukisa Chwazi Nou
Ekipman avanse
Nou gen machin koupe lazè, machin koube CNC, machin soude plas, machin polisaj, laprès fiks ban, lè plasma koupe machin, kout pyen CNC platfòm, CNC idwolik guillotine taye, kat kolòn pou laprès idwolik, inivèsèl leve tab fraisage machin, radial perçage machin. , idwolik ekspozisyon dijital fèy koube machin,
Mache Pwodiksyon
Pwodwi nou yo te ekspòte nan Larisi, USA, Lafrans, Namibi, Arabi Saoudit, Thailand, Irigwe, Singapore, Panyòl, Almay, lil Chip, Botswana, Kore di, Swis, Newzeland, Pakistan, Brezil, Malezi, Panyòl, Perou, Chili, Latiki. , Pòtigal, elatriye.
Pwodwi nou an
Pwodwi nou an gen ekran vibre, vis transporteur, transporteur senti, transporteur vakyòm, estasyon jete sak.
Jesyon bon jan kalite
Nou kalifye ak sistèm jesyon kalite ISO ak sètifika CE, tout eleman prensipal yo byen fabrike nan faktori pwòp nou yo ak enspeksyon strik, ak bon jan kalite se toujou priyorite nou an.
Chimik poud ultrasons vibre ekran
Chimik poud ultrasons vibre ekran se ekran an vibre rotary ak sistèm ultrasons yo itilize nan endistri chimik tankou résine, pigman, kosmetik, kouch, pestisid, angrè, poud lave, aditif manje elatriye.
Ti ultrasons otomatik vibre ekran Van se sitou mansyone ekran an vibre rotary ak sistèm netwayaj ultrasons ak gwosè a nan 400mm, 600mm, 800mm, 1000mm elatriye Li sitou itilize pou tamisage amann poud, segondè poud elektwostatik, poud dansite limyè, fasil poud agrégés ak ti bezwen kapasite tamizaj.
Polyethylene Powder ultrasons Vibration Van
Polyethylene poud ultrasons vibre Van se ekipman prensipal la tami ki itilize pou poud polyethylene tamize nan gwosè may diferan. Polyethylene poud se prensipal poud chimik pandan endistri twal, papye fè endistri, endistri pwodui kosmetik, endistri medikaman, endistri konstriksyon, li pral separe nan diferan gwosè may pou aplikasyon diferan, kidonk pandan pwodiksyon sa a, Van à vibre a pral jwe yon faktè kle. .
Segondè Frekans ultrasonik vibre ekran
Segondè frekans ultrasons vibre ekran se rotary kalite sikilè sikilè Van an ak sistèm netwayaj ultrasons, menm jan li gen pi bon pèfòmans sou netwayaj la Van may ak amelyore pousantaj la pase pou ke amelyore kapasite nan tamize ak tou ap travay byen sou segondè électrostatique a, fò adsorption, limyè relatif dansite poudres, li ap travay efikasite se pi bon 3 fwa pase jeneral rotary vibre ekran sou espesyal poud tamisage a, se poutèt sa tou rele segondè frekans à vibre ekran.
Ekran Vibration ultrasons pou lanmidon
Pandan diferan kalite pwodiksyon lanmidon, pral bezwen fè separasyon likid solid la, oswa tamize lanmidon nan diferan gwosè may, pou tamize gwosè a koryas, ekran an vibre rotary jeneral ka reyalize pwosesis la tami, pou gwosè a trè byen pi wo pase 100mesh. , ekran vibre ultrasons la pral nesesè, kòm vag ultrasons ki te pwodwi pa dèlko a ultrasons ak transducer ka pi byen netwaye may ekran an pou amelyore to a poud pase ak pi byen ranpli pwosedi tamisage lanmidon.
Meyè kalite à Vibre ekran séparateur
Séparation à ekran vibre kesyon sa te poze te itilize pou vannen grenn nan laye poud nan diferan bagay pou kouvri tèt gwosè, gradation granules yo oubyen granules nan gwo oubyen ti gwosè, solid separasyon likid. Diferan de jeneral rotary vibre ekran ki netwaye ekran vannen grenn nan laye pa kawoutchou rebondi boul la, séparateur à ekran vibre ekipe ak à dèlko ak transducer ki kapab générer à Vibwasyon vag sou sifas twal metalik amann gwosè bagay pou kouvri tèt pou sa fè poud lan. pase may ekran an pi fasil.
Metaliji se sitou mansyone nan pwosesis oswa èkstraksyon metal oswa konpoze metal soti nan mineral ak fè metal nan materyèl metal ak sèten pwopriyete pa metòd pwosesis divès kalite. Tamizaj oswa separe pwosedi se yon pwosedi kle pandan metòd pwosesis sa yo. Ekran vibre ultrasons pral yon ekipman trè enpòtan ak nesesè pandan pwosedi sa yo kòm li ka tamize oswa klasman diferan may gwosè metaliji poud nan fason trè wo efikas.
Lèt poud à vibro vannen grenn nan laye mansyone à vibre ekran te aplike pou tamisage poud lèt nan diferan bagay pou kouvri tèt gwosè. À vibro Van se ajou rotary vibre ekran an pou tamisage poud may byen lè yo ajoute aparèy à sou sifas ekran an.Li pa sèlman kapab netwaye twal metalik twal metalik trè efikas, men tou li ka amelyore kapasite tamisage a, kidonk li se machin tamizaj ideyal la. pou tamize poud lèt la.
Segondè efikasite ultrasons Vibration ekran
Segondè efikasite ultrasons Vibration ekran se ajou ekran an vibre rotary lè yo ajoute aparèy siplemantè ultrasons la ak konsepsyon espesyal ekran ultrasons. Li ka jenere vag Vibration ultrasons la sou sifas ekran an pou materyèl la poud pral otomatikman pase nan gwosè a selon may san fòs motè Vibration anba a.
À wonn vibre ekran vannen grenn nan laye se ajou vibre aswa machin ki baze sou jeneral rotary vibre ekran. Li konbine de fòs à dèlko ak Vibwasyon motè ki pi wo efikasite pou byen may poud pi wo pase 100mesh oubyen poud yo ak Absòbsyon anwo nan syèl la, fasil agglomération, anwo nan syèl la statique, anwo nan syèl la ak presizyon degre, ti pwa etc.ultrasonic wonn vibre ekran vannen grenn nan laye se ajou a. vibre machin Van ki baze sou ekran vibre rotary jeneral. Li konbine de fòs à dèlko ak Vibwasyon motè ki pi wo efikasite pou byen may poud pi wo pase 100mesh ou poud yo ak Absòbsyon anwo nan syèl la, fasil agglomération, anwo nan syèl la statique, anwo nan syèl la ak presizyon degre, ti pwa elatriye.
Avantaj nan ultrasons wonn vibre ekran Van
Apwopriye pou poud ultra-amann
Rezoud pwoblèm nan nan tamizaj la nan adsorption fò, gratis huddle, fò stickiness, segondè estatik, segondè dansite, ultrafin poud, elatriye.
Pa bouche may la
Frekans Vibwasyon an ultrasons wonn vibre ekran Van an se 360, 000 fwa/minit, ki efektivman anpeche ekran an bouche, ak materyèl yo ki difisil pou ekran diman bloke may la.
Amelyore efikasite
Ka presizyon nan Van an ap ogmante pa plis pase 80% ak pwodiksyon an ogmante pa 2-5 fwa.
Pi ba pri
Pa gen okenn nesesite ajoute yon aparèy netwayaj ekran, eksepte pou domaj la nan may anjeneral ki asosye ak ekipman netwayaj mekanik, ak ogmante lavi sa a ki sèvis nan may la.

Ki sa ki prensip k ap travay nan ultrasons wonn vibre ekran Van
Manje materyèl la yo dwe separe nan pò a manje (pò manje nan tèt la nan ekran an vibre sikilè), asire w ke plak kouvèti a, estrikti ekran ak baz yo tache ak bag menen, akòz asanble a dezekilib pwa, motè a Vibration pral dwe kouran, sa ki lakòz Vibration Mouvman, ekran an ap kòmanse vibre, lè sa a, materyèl la manje nan Hopper a pral pase nan Van an selon gwosè patikil la, materyèl la pi gwo pase gwosè may rete sou sifas la ekran epi li se egzeyate soti nan la. priz materyèl koryas, ak materyèl ki pi piti pase gwosè may tonbe nan kouch ki pi ba a, dapre desen an nan ekran an vibre, ou ka configured 1-5 kouch ekran yo reyalize klasifikasyon gwosè patikil.
Tamis ekran vibre wonn ultrasons la ka klasifye, separe oswa vannen materyèl la nan gwosè patikil ki nesesè yo pou itilizasyon dirèk oswa plis pwosesis, machin nan sèvi ak vibre mouvman souke Van an pou ekran soti pwodwi a vle, lajman ki itilize nan pwosesis Manje, pwosesis poud. , pwosesis manje, pharmaceutique, chimik ak lòt endistri yo.
Eleman nan ultrasons wonn vibre ekran Van
Tamis ekran vibre wonn ultrasons la se sitou ki konpoze de inlet manje, kouvèti pousyè tè, pò egzeyat, bag gwo bout bwa, may ekran, kontrepwa, pwa anwo, vibre kò, motè Vibration, prentan, pi ba pwa, baz ak lòt pati.
Kouvèti pousyè:Anpeche materyèl la gaye, epi tou pwoteje pousyè ekstèn lan soti nan antre, kidonk kontamine materyèl tès depistaj la.
Sere bag:Itilize pou ranje ankadreman ekran an nan mitan kò ekran an.
Pwa anwo ak pwa pi ba:Chanje ang faz nan pwa yo anwo ak pi ba nan motè a Vibration ka chanje trajectoire mouvman an ak tan rezidans nan materyèl la sou ekran an.
Prentan:Vibration tranpaj ak izolasyon son.
Baz:Sipòte tout ekran vibre a pou kenbe travay li estab.
Sistèm boul pwòp tèt ou netwayaj:Li libere may tamisaj la soti nan obstak.
Sistèm ultrasons pwòp tèt ou netwayaj:Li libere may tamisaj la soti nan obstak.
Sistèm bwòs pwòp tèt ou netwayaj:Li libere may tamisaj la soti nan obstak.
Kouvri:Li enstale pou anpeche dispèsyon pousyè nan anviwònman an.
may:Ouvèti ki varye ant 25 mikron ak 30 mm.

Diferans ki genyen ant ekran vibre ak ultrasons wonn vibre ekran Van
Pi wo presizyon tès depistaj
Tamis ekran vibre wonn ultrasons se yon sistèm tès depistaj ultrasons enstale sou baz ekran vibre rotary. Frekans Vibration nan ekran vibre òdinè se 1460 fwa pou chak segonn, pandan y ap ekran an Vibration ultrasons se 36, 000 fwa pa segonn, ki vrèman reyalize konbinezon an nan vag son ak frekans Vibration doub Vibration. Li se sa a ba-anplitid, wo-frekans ultrasons Vibration vag (mekanik vag) ki fè ultrasons wonn vibre ekran Van an apwopriye pou Van soti nan 20 mikron a 300 mikron separe poud, espesyalman pou materyèl ki difisil pou Van.
Pa bloke rezo a
Konpare ak ekran vibre òdinè, ultrasons wonn vibre ekran sieveadopts inik sistèm tès depistaj JHC ultrasons, kidonk pa gen okenn bezwen ajoute lòt aparèy netwayaj ekran, epi li gen pwòp tèt ou-netwaye fonksyon. May fonksyonèl la pa bloke.
Gwo pwodiksyon
Se ultrasons wonn vibre ekran Van ekipe ak transducer ultrasons, ki ka akselere separasyon an nan agglomeratè, elektrisite estatik segondè, rafineman segondè, segondè dansite, gravite espesifik limyè, ak materyèl adsorbed, kidonk ogmante kantite lajan an tamize nan ekran an vibre, dekonpoze adhérant. materyèl, diminye materyèl yo sou ekran, ak rapò a pousantaj tès depistaj nan ekran an vibre san vag ultrasons ogmante pa 5-20 fwa.
Ki sa ki fonksyon yo nan sistèm ultrasons nan ultrasons wonn vibre ekran Van
Se ultrasons wonn vibre ekran Van ki konpoze de ekipman pou pouvwa ultrasons, transducer, bag sonorite ak fil konekte. Osilasyon elektrik wo-frekans ki te pwodwi pa ekipman pou pouvwa ultrasons la konvèti nan wo-frekans sinusoidal onn osilasyon longitudinal pa transducer la. Sa yo vag osilasyon yo transmèt nan bag la sonorite pou fè sonorite a rive, ak Lè sa a, se Vibration la inifòm transmèt nan sifas la ekran pa bag la sonorite. Materyèl yo sou may ekran an sijè a vibrasyon kib ki ba-frekans ak Vibration ultrasons an menm tan an, sa ki ka pa sèlman anpeche branche may, men tou, amelyore pwodiksyon tès depistaj la ak bon jan kalite.
Fonksyon sistèm ultrasons nan ekran vibre:
Rezoud pwoblèm nan bloke ekran an:Ankadreman ekran an sibi yon wo-frekans ba anplitid ultrasons vag Vibration soti nan transducer a pandan y ap fè operasyon ki genyen twa dimansyon anba aksyon an nan motè a Vibration, ki fè materyèl yo sispann sou sifas la ekran nan altitid ba, kidonk efektivman rezoud pwoblèm nan. nan bloke ekran an;
Segondè kraze:Gen kèk materyèl ki pral lakòz pwoblèm nan twoup la lè yo afekte ak imidite oswa elektrisite estatik akòz friksyon. Anba aksyon an nan vag ultrasons, materyèl yo caked nan twoup la ka kraze ankò ogmante pwodiksyon an;
Depistaj materyèl lejè ak lou:Lè tès depistaj materyèl limyè ak lou, ekran vibre òdinè gen tandans chape materyèl ak presizyon nan tès depistaj se pa jiska estanda a. Anba aksyon an nan vag ultrasons, ekran vibre ultrasons ka efektivman amelyore presizyon nan tès depistaj epi redwi pwoblèm nan nan chape pousyè tè.
Ultrasonik wonn vibre ekran Van se youn nan lejè komen vibre ekipman tès depistaj la. Se ultrasons wonn vibre ekran Van modènize ki baze sou pwosesis pwodiksyon an nan twa dimansyon ekran vibre rotary. Konpare ak twa dimansyon ekran vibre rotary, modèl sa a ka pi byen ranpli tès depistaj la ak klasman nan materyèl ak adsorption fò, aglomerasyon fasil, elektrisite estatik segondè, limyè gravite espesifik ak lòt karakteristik. Li se souvan itilize pou vibre tès depistaj nan poud medikaman tradisyonèl Chinwa, poud alyaj ak lòt materyèl.
Karakteristik yo nan materyèl yo tès depistaj pa a wonn ultrasons vibre ekran Van fè travay la netwaye nan ekran an vibre ultrasons yon pwoblèm difisil. Anpil moun pa abitye ak netwayaj prekosyon ekran vibre ultrasons la.
- Lè w netwaye ekran an vibran wonn ultrasons, tanperati a ta dwe ant 30 degre ak 50 degre. Si tanperati a pi ba oswa pi wo pase sa a, efè netwayaj la pa ka pi bon;
- Netwayaj ultrasons wonn vibre ekran Van mande pou itilize solisyon netwayaj. Pi wo viskozite ak kontni gaz nan solisyon netwayaj la, se pi bon efè netwayaj la;
- Entansite son nan ultrasons wonn vibre ekran Van pandan netwaye yo ta dwe ant 1w ak 2w / mm ² Goch ak dwa, paske entansite son tou se yon faktè enpòtan ki afekte efè a netwayaj nan ekipman;
- Lè netwaye ultrasons wonn vibre ekran Van an, yo ta dwe peye atansyon tou sou kote objè a netwaye ak pwofondè solisyon an netwaye. Lè kote objè netwayaj la relativman kache, yo ta dwe ajiste pwofondè solisyon netwayaj la kòmsadwa pou asire pozisyon sib la ka netwaye.
4 Operasyon ki amelyore efikasite ultrasons ultrasons wonn vibre ekran Van an
Senpleman mete, li nesesè pou desine yon kantite rezonab materyèl pou nouri. Nou ka konprann kapasite maksimòm pote ak dòz apwopriye nan machin nan ekran dapre enstriksyon yo nan machin nan ekran. Se sèlman lè yo byen kontwole kantite materyèl yo dwe manje, materyèl la ka respire distribye sou sifas ekran an pou amelyore tès depistaj la. efikasite. Si gen twòp manje yon sèl-fwa, twòp materyèl akimile sou sifas machin ultrasons tamizaj la pa pral sèlman afekte presizyon nan tès depistaj ak efikasite tès depistaj, men tou, gen yon gwo enfliyans sou mete nan ak enpak nan ekran an. Gwosè materyèl ak karakteristik yo tou kle nan efikasite nan tès depistaj.
Ogmante efikasite tès depistaj vibre lè w ogmante zòn tès depistaj fizik la
Ogmante zòn nan tès depistaj fizik, se sa ki, ogmante lajè ekran an oswa dyamèt nan machin nan tamize ultrasons. Kòm nou tout konnen, presizyon nan tès depistaj nan ekran an vibre gen rapò ak longè sifas ekran an, ak efikasite tès depistaj la ki gen rapò ak lajè sifas ekran an. Sa a se pa sèlman apwopriye pou ekran lineyè, men tou, pou machin ultrasons tamizaj (oswa sikilè ekran vibre). Lè sa a, nou ta dwe konsidere pwodiksyon an maksimòm nan machin nou an lè kòmande machin nan Van pou ke manifakti a ka bay modèl la dwa;
Ogmante fòs la eksitan nan machin nan tamize ultrasons
Sa a se sitou reyalize pa motè a Vibration ekipe ak machin nan tami ultrasons, ki se pi bon fason yo ogmante efikasite nan tès depistaj. Diferan de motè ekran lineyè a, ang ki genyen ant ankadreman ekran an ak ankadreman ekran an ka ajiste lib. Motè a sikilè vibre ekran (machin tamize ultrasons) sèvi ak yon motè Vibration vètikal ki gen ang pa reglabl. Lè sa a, nou ka ajiste pwa motè a ogmante fòs li yo nan fòs la enteresan, kidonk ogmante efikasite tès depistaj la.
Ogmante aparèy netwayaj la pou amelyore efikasite nan machin ultrasons tamizaj
Pa gen pwoblèm ki kalite materyèl, ap toujou gen yon fenomèn nan bloke nèt la pandan pwosesis tès depistaj la. Pou ultrasons wonn vibre ekran Van, itilize nan rebondi boul ede nan tès depistaj materyèl ultrafin ka gen efè inatandi.
FAQ
Baj popilè: ultrasons wonn vibre ekran Van, Lachin ultrasons wonn vibre ekran Van manifaktirè, Swèd, faktori
















